Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eliška

Příspěvky

Návštěvnost překročila číslo 1000!

22. 3. 2009

Návštěvnost stránek překročila číslo 1000.  To je úctyhodné číslo. Díky němu jsme ve vyhledávači Seznam pod heslem "pes equinovarus" obsadili první dvě místa

Když se Eliška narodila, nedalo se o této vadě najít téměř nic. Za dva roky existence diskuse na Rodině a stále nově vznikajích stránek, konferencí, článků, příběhů se mnoho změnilo. Maminka čekající miminko s PEC bude mnohem lépe informovaná a má možnost se poradit nebo rozhodnout o léčbě svého miminka. A to moc dobře.

Děkujeme vám.

 

Naše zkušenosti s homeopatií

6. 3. 2009

Chci navázat na předchozí příspěvek o Eliščině dlouhotrvajícím kašli.

Ale pěkně po pořádku. K homeopatovi chodíme už od 4 měsíce. Pradůvodem bylo Eliščino hodně špatné spaní. Uspávání byl úkol pro celou rodinu a končil kolem půlnoci, pak se stejně ale často budila a hrozně plakávala ze spaní. Nevěděli jsme zda ji něco trápí, jestli nebolí nožička nebo co se děje. Nikdo mi nedokázal poradit.

 

Co je u nás noveho?

5. 2. 2009

Kromě PFka jsem už dlouho nic pořádného o nás nenapsala. A přitom se toho hodně událo.

Eliška měla svůj první svátek. Přišlo ji blahopřát hodně lidiček a dostala hodně krásných dárečků. Také Vanoce jsme si parádně užili. Prvně jsme měli živý strom - velkou borovici až ke stropu. Bála jsem se, jestli ji na sebe neshodí, ale byla ze stromku u vytržení a na štěstí se na něj nevěšela.

 

Neodolala jsem a vložila jsem fotky z bazénu

12. 11. 2008

Vyjimečně jsem si udělala chvilku na stránky Elišky a vložila jsem fotky z bazénu, kde Elsa skáče šipku. Užasně si to užívá a chce furt na desku a znovu skočit.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Eliška | Fotografie: V bazénu

S Eliškou prvně u moře

25. 9. 2008

Nevěděli jsme co obnáší cestování a dovolená s ročním dítětem, tak jsme se radši pořídili zájezd Last minut jen na týden do 4* hotelu na Rhodosu s All Inclusive. A udělali jsme dobře.

Bála jsem se jak bude vypadat cesta letadlem a hodina a pul na ceste autobusem k hotelu. Kromě vzlétání a přistávání letadla, kdy Elsa plakala, byla cesta docela dobrá.

 

Po týdnu běhá jak drak

20. 9. 2008

Eliška nejen chodí, ale běhá už jak drak. Trvalo ji to jen týden, co ztratila strach a zábrany a začala pěkně ťapkat. Je úžasné sledovat tyhle pokroky Akorát teď začíná být všechno komplikovanější, třeba nákupy...nechce se vozit, chce furt chodit a zajímá ji všechno co je na zemi, i vajgly :-(

 

Eliška chodí!

15. 9. 2008

Eliška od soboty (13.9.) regulérně chodí. SIce vypadá jako robot a pouští se na procházku jen tam kde se nemá čeho chytit, ale krůčky už se ani nedají spočítat. Tak 20-30 na jeden zátah. Ještě pár dní a bude beze strachu běhat.

Brzy doplním fotky z dovolené u moře. Právě jsme se vrátili.

 

První krůčky!!!

13. 8. 2008

Den před svými prvními narozeninami - 13.8.2008 udělala Eliška své PRVNÍ TŘI SAMOSTATNÉ KROKY!!

 

První narozeniny!

10. 8. 2008

 
Celý příspěvek | Rubrika: Eliška | Fotografie: 1. narozeniny

Jak to bylo dál?

22. 5. 2008

14 dní v porodnici

 
Celý příspěvek | Rubrika: Eliška | Fotografie: V porodnici